Hakkımızda


Işıklar Mühendislik İnşaat

Işıklar Mühendislik ve İnşaat 1990 yılında İnşaat Mühendisi Ömer IŞIKLAR tarafından kurularak faaliyetlerine başlamış, sektörde her zaman kaliteyi ve uzmanlığı ön planda tutan çözüme odaklı güvenilir bir firma olmuştur.

Firma; İnşaat mühendisliği çözümleri ve müteahhitlik hizmetleri olmak üzere iki ana koldaki faaliyetlerini kurulduğu tarihten bu güne kadar başarı ve güven ile sürdürmektedir.ÖMER IŞIKLAR

İnşaat Mühendisi

1965 Yılında Balıkesir de doğmuş , ilk ve Orta öğrenimimden sonra Balıkesir Teknik Lisesi Makine Bölümün den 1983 yılında mezun olmuştur. Yüksek Öğrenimimi Uludağ Üniversitesi Balıkesir Mühendislik Fakültesi İnşaat Programında tamamlayarak 1988 yılında İnşaat Mühendisi unvanını alarak 1990 yılında çalışma hayatına başlamıştır.

Çalışma hayatı içerisinde İnşaat Mühendisleri Odası Balıkesir Şubesi Yönetim Kurulunda 4 dönem yönetim kurulu üyeliği ve sekreter üyelik görevlerinde, Balıkesir sanayici ve işadamları derneği yönetim kurulu üyeliği ve sekreter üyeliği görevlerinde bulunmuş, Balıkesir Ticaret Odası Meclis Üyeliği ve 17 no’lu Mesleki, Bilimsel ve Teknik faaliyetler komisyon başkanlık görevlerinde bulunmuş, 2018 döneminde Meclis üyeliği ve Meclis Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.


TANSU IŞIKLAR

İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı

1993 Yılında Balıkesir de doğmuş , İlk ve Orta öğrenimimden sonra Balıkesir Lisesin den 2011 yılında menzun olmuştur. Yüksek Öğrenimimi İstanbul Gedik Üniversitesi Mimarlık Fakultesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünde tamamlayarak 2019 yılında İç Mimar unvanını alarak çalışma hayatına başlamıştır.